Minda Gym - Kickbox klub Bratislava

Minda Gym športový klub Kickboxu v Bratislave.

+421 904 566 528 Zadunajská cesta 10, Bratislava Pon - Pia 8:00 - 20:00
Sledujte nás

Minda Gym sme založili hlavne pre naše deti. Detský kickbox je skvelý šport pre každé dieťa. Pre svoju všestrannosť je to skvelá voľba. 

V našom kickbox klube sa venujeme prevažne dvom disciplínam ktoré sú pre deti najvhodnejšie. Ide o pointfighnting (americké karate) a lightkontakt. Detské tréningy sú skvelé pre rozvoj pohybových zručností u detí, ale aj získanie rešpektu, úcty a pokory. Ide o Bojové štýly, v ktorých sa využívajú techniky boxu a taekwondo. Deti si vďaka tejto forme tréningov môžu výborne vybiť svoju prebytočnú energiu a naučiť sa disciplíne.

Tréneri

V našom klube trénujú len certifikovaný tréneri s certifikátmi od Slovenského zvätu kicboxu.

Vladimír MINDA
Vladimír MINDA
Hlavný tréner
+421 904 566 528
info@mindagym.sk

Kickboxu sa venujem od svojich 14 rokov, prešiel som si mnohými bojovými umeniami od Wu shu cez Sambo, Karate, aikido či  box. Nakoniec som však zakotvil v kickboxe a tento bojový šport som si plne zamiloval. Venujem sa mu už bezmála 30 rokov. Som bývalý reprezentant Slovenska a 3-násobný Majster Slovenska v kickboxe. V Slovenskom zväze kickboxu stále aktívne pôsobím ako rozhodca. 
 
Teraz sa venujem trénovaniu detí a mládeže, keďže stále tvrdím že v nich je budúcnosť. Navyše kickbox je skvelým športom pre deti.

Certifikáty

Sme hrdými členmi:

Náš klub je riadnym členom Slovenského zväzu kickboxu. Pravidelne sa zúčastňujeme na aktivitách zväzu ako sú súťaže, sústredenia, školenia a pod. Slovenský zväz kickboxu je začlenení do svetovej federácie WAKO. Ako jediný má právo školiť a vychovávať trénerov kickboxu na Slovensku.

Slovenský zväz kickboxu
World Association of Kickboxing Organizations