Minda Gym - Kickbox klub Bratislava

Minda Gym športový klub Kickboxu v Bratislave.

+421 904 566 528 Zadunajská cesta 10, Bratislava Pon - Pia 8:00 - 20:00
Sledujte nás

Minda Gym - Kickbox klub Bratislava

Majstrovstvá Slovenska v kickboxe 2024 - Minda Gym Bratislava

Majstrovstvá Slovenska v kickboxe 2024: Úspech Minda Gym Bratislava

Minda Gym Bratislava, známy svojou špecializáciou na disciplínu pointfighting, sa úspešne zúčastnil Majstrovstiev Slovenska v kickboxe 2024. Tento rok sme si z turnaja odniesli celkovo 13 medailí, z toho 8 zlatých, 4 strieborné a 1 bronzovú. Tento úspech je dôkazom našej tvrdej práce, oddanosti a neustáleho zlepšovania sa.

Majstrovstvá Slovenska v kickboxe s rekordným štartom

Majstrovstvá Slovenska v kickboxe 2024 sa konali 1. júna 2024 v Prešove. V prešovskej športovej hale pri Základnej škole Sibírska sa zišlo 279 pretekárov z 32 klubov z celého Slovenska, aby si zmerali sily na tomto prestížnom turnaji. Tento rok bol turnaj obzvlášť významný, pretože prilákal rekordný počet 505 štartov, čo svedčí o jeho rastúcej popularite a úrovni. Súťaž sa konala v atmosfére vzájomného rešpektu a športového ducha, čo prispelo k vysokej úrovni jednotlivých zápasov.

Slovenský zväz kickboxu

Slovenský zväz kickboxu (SZKB) je hlavnou organizáciou zodpovednou za riadenie a rozvoj kickboxu na Slovensku. Organizuje množstvo turnajov a podujatí, ktoré poskytujú platformu pre športovcov všetkých vekových kategórií, aby preukázali svoje schopnosti a súťažili na národnej i medzinárodnej úrovni. SZKB sa snaží propagovať kickbox ako šport, ktorý nielenže rozvíja fyzické schopnosti, ale tiež podporuje disciplínu, sebakontrolu a rešpekt medzi športovcami.

Majstrovstvá Slovenska v kickboxe sú jedným z najvýznamnejších podujatí v kalendári SZKB. Tento turnaj každý rok priláka najlepších kickboxerov z celej krajiny a poskytuje im príležitosť súťažiť o tituly národných šampiónov. Organizácia tohto podujatia je dôkazom záväzku SZKB k rozvoju a popularizácii kickboxu na Slovensku.

Výsledky Minda Gym Bratislava

Oliver Merva

Oliver Merva - Majstrovstvá Slovenska v kickboxe 2024 - Minda Gym Bratislava

🥇 Majster Slovenska v kickboxe: PF OC M +69kg

Oliver Merva, náš talentovaný pretekár, získal titul Majstra Slovenska v kickboxe v kategórii PF OC M +69kg. Jeho výkon bol príkladom technickej dokonalosti a odhodlania.

Karina Chovban

Karina Chovban - Majstrovstvá Slovenska v kickboxe 2024 - Minda Gym Bratislava

🥇 Majster Slovenska v kickboxe: PF YC F -47kg

🥇 Majster Slovenska v kickboxe: PF YC F +47kg

Karina Chovban sa stala dvojnásobnou Majsterkou Slovenska v kickboxe v kategóriách PF YC F -47kg a +47kg. Jej všestrannosť a schopnosť dominovať v rôznych váhových kategóriách ju robia jednou z našich najcennejších pretekárok.

Dominika Mindová

Dominika Mindová - Majstrovstvá Slovenska v kickboxe 2024 - Minda Gym Bratislava

🥈 Vicemajster Slovenska v kickboxe: PF YC F -32kg

🥈 Vicemajster Slovenska v kickboxe: PF YC F -37kg

Dominika Mindová získala dve strieborné medaily v kategóriách PF YC F -32kg a -37kg. Jej húževnatosť a neúnavná snaha o zlepšenie sú inšpiráciou pre všetkých členov nášho klubu.

Michaela Mindová

Michaela Mindová - Majstrovstvá Slovenska v kickboxe 2024 - Minda Gym Bratislava

🥈 Vicemajster Slovenska v kickboxe: PF YC F -47kg

🥉 3. miesto: PF YC F -37kg

Michaela Mindová pridala do našej zbierky ďalšiu striebornú medailu v kategórii PF YC F -47kg a bronzovú medailu v kategórii PF YC F -37kg. Jej odhodlanie a bojovnosť ju stavajú medzi našich najperspektívnejších mladých športovcov.

Jakub Sebestyén

Jakub Sebestyén - Majstrovstvá Slovenska v kickboxe 2024 - Minda Gym Bratislava

🥇 Majster Slovenska v kickboxe: PF CH M -36kg

🥇 Majster Slovenska v kickboxe: PF CH M +36kg

Jakub Sebestyén získal dva tituly Majstra Slovenska v kickboxe v kategóriách PF CH M -36kg a +36kg. Jeho výkony na turnaji ukázali, že je pripravený konkurovať najlepším vo svete.

Samuel Petráš

Samuel petráš - Majstrovstvá Slovenska v kickboxe 2024 - Minda Gym Bratislava

🥇 Majster Slovenska v kickboxe:  PF CH M -27kg

🥇 Majster Slovenska v kickboxe: PF CH M -30kg

Samuel Petráš sa stal dvojnásobným Majstrom Slovenska v kickboxe v kategóriách PF CH M -27kg a -30kg. Jeho úspechy na turnaji sú dôkazom jeho neúnavnej práce a talentu.

Ivana Szabová

Ivana Szabová - Majstrovstvá Slovenska v kickboxe 2024 - Minda Gym Bratislava

🥇 Majster Slovenska v kickboxe: PF CH F -27kg

🥈 Vicemajster Slovenska v kickboxe: PF CH F -33kg

Ivana Szabová získala zlatú medailu v kategórii PF CH F -27kg a striebornú medailu v kategórii PF CH F -33kg. Jej odhodlanie a schopnosť dosahovať výborné výsledky v rôznych kategóriách ju robia významnou súčasťou nášho tímu.

Poďakovanie rozhodcom

Veľké poďakovanie patrí aj našim dvom rozhodcom, Stanke Mindovej a Tiborovi Hodbodovi, za ich skvelú rozhodcovskú prácu počas súťaže. Ich odborné posudzovanie a podpora prispeli k hladkému priebehu majstrovstiev. Ich profesionalita a neúnavná práca sú neoceniteľné a výrazne prispievajú k úspechu nášho klubu.

Poďakovanie Miške Goralczykovej

Radi by sme tiež vyjadrili naše poďakovanie slovenskej reprezentantke Miške Goralczykovej z klubu Guard Steel Trans Košice. Jej pomoc a prínos pre pointfighting na Slovensku sú neoceniteľné. Miška, ďakujeme! Jej prítomnosť a podpora počas turnaja dodali našim pretekárom extra motiváciu a inšpiráciu.

Miška Goralczyková - Majstrovstvá Slovenska v kickboxe 2024 - Guard Steel Trans Košice

O nás

Minda Gym Bratislava je špičkový športový klub, ktorý sa zameriava na rozvoj talentov v kickboxe, najmä v disciplíne pointfighting. Naši tréneri a športovci sa venujú nielen fyzickej príprave, ale aj mentálnemu rozvoju, aby dosiahli maximálny potenciál. Naša filozofia spočíva v holistickom prístupe k tréningu, ktorý zahŕňa technickú zručnosť, fyzickú kondíciu, mentálnu odolnosť a taktickú prípravu.

Naše tréningové programy sú navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám každého športovca, bez ohľadu na jeho úroveň. Snažíme sa vytvoriť podporujúce prostredie, kde každý môže rásť a dosahovať svoje ciele. Viac informácií o našich aktivitách a tréningových programoch nájdete na našom webe www.mindagym.sk.

Majstrovstvá Slovenska v kickboxe 2024 boli pre Minda Gym Bratislava obrovským úspechom. Naši športovci opäť potvrdili svoju dominanciu v slovenskom kickboxe a ukázali, že máme nielen talentovaných pretekárov, ale aj skvelý tím podporujúcich trénerov a rozhodcov. Tešíme sa na ďalšie úspechy a ďakujeme všetkým, ktorí nás podporujú!

Už o 2 týždne sa vidíme na Svetovom pohári v Budapešti a veríme, že formu pretavíme aj na tak významnej medzinárodnej súťaži.

Oss…

ADD COMMENT