Minda Gym - Kickbox klub Bratislava

Minda Gym športový klub Kickboxu v Bratislave.

+421 904 566 528 Zadunajská cesta 10, Bratislava Pon - Pia 8:00 - 20:00
Sledujte nás

KICKBOX PRE DETI

Kde:
MINDA GYM

ZADUNAJSKÁ CESTA 10, PETRŽALKA

Tréningy pre začiatočníkov:
UTOROK A ŠTVRTOK
VŽDY OD 16:30 DO 18.30 HOD.

Minda Gym Bratislava

Náš klub bol založený pre výchovu mládeže s láskou ku kickboxu. Kicboxu sa venujeme už 30 rokov a máme za sebou veľa súťažných skúseností ako na lokálnej úrovni tak aj na medzinárodnej. Hlavným trénerom klubu je Vladimír Minda, ktorý je držiteľom trénerskej licencie 2. kvalifikačného stupňa od Slovenského zväzu kickboxu ako jediného garanta trénerov kickboxu na Slovensku.

Majte na pamäti že u nás:

Trénngy su vhodné pre začiatočníkov aj pokročilích
Tréningy su vedené len certifikovanými trénermi
Sme skvelý a veselý tím, deti si s nami užijú kopec zábavy
Prevádzkujeme verejné ale aj súkromne lekcie (po dohovore)

Často kladené otázky – FAQ

Čo potrebujem na prvý tréning?

Na tréning ti stačí tepláky, tričko, fľašu vody a uterák. Neskôr ak sa ti zapáči si vysvetlíme akú výstroj budeš potrebovať. Ak vás to hlbšie zaújíma prečítajte si v našom článku: čo potrebuje dieťa na kickbox.

Zvládne moje dieťa kickbox?

Určite áno. Tréningy su vedené tak, aby to deti čo najviac bavilo. Trénujeme a učíme sa hrou. Venujeme sa disciplínam pointfighting (americké karate) a light kontakt. Sú to disciplíny vhodné presne pre deti a ako už ich názov napovedá nejde o plnokontaktné disciplíny.

Ako sa k vám dostanem?

Tréningové centrum Fight Zone je presne na autobusovej zastávke Ovsište v Petržalke. Nachádza sa nba prvom poschodí nad predajňou Terno. Ak by ste mali problém to nájsť neváhajte mi zavolať na 0904 566 528.

Trénujete aj staršie deti a dospelých?

Nie. Primárne sa náš klub sústreďuje na výchovu detí. Do budúcna určite zvažujeme aj kadetov a seniorov, no nateraz všetkú svoju energiu venujeme deťom.

Partneri klubu